Plaj Vücudu Yapmak İçin Program | Vücut Ağırlığı Hareketleri


Plaj Vücudu Nasıl Yapılır, Plaj Vücudu Egzersiz Programı, Plaj Vücudu Yapmak İçin Vücut Ağırlığı İle Yapılabilecek Hareketler

plaj vucudu yapmak icin egzersiz programi Plaj Vücudu Yapmak İçin Program | Vücut Ağırlığı HareketleriPlaj vücudu kavramı aslında bedenimizi çok sergilediğimiz ortamlar için kullanılır. Plajlar da bunlardan biri olduğu için vücut geliştirme programları ile yaza hazırlık yaparak vücuda şekil vermek amaçlanmaktadır.

Fitness uzmanları sadece yaz dönemi için hızlı bir vücut geliştirme programı uygulayıp sonradan bu sporu bırakmanın vücuda bazı olumsuzlukları olacağını belirtiyor. Bunun yerine yılın 12 ayı da plaj vücudu dediğimiz görünümle kalmaya çalışmak ve bunun için düzenli program yapmak daha uygun görülüyor.


Plaj vücuduna kavuşmak için önerilerden ilki doğru beslenme. Beslenme yanlışsa istediğiniz kadar çalışın elde edeceğiniz sonuç beklentinizi karşılamayacaktır. Yapılacak hareketler ise sadece spor salonundaki aletlerle değil hayatımızın diğer alanlarında da yapabileceğimiz hareketler olması tercih ediliyor. Bunlar da vücut ağırlığı ile yapılan hareketlerdir ve zorlanmalar azaldıkça tekrar sayısını arttırabileceğimiz ve daha çabuk etkili olabilecek egzersizlerdir.

Vücut ağırlığınızla yapacağınız hareketleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Bu hareketleri yapmak için herhangi bir spor salonuna para vermenize de gerek kalmaz. Videodaki anlatımlar ingilizce ancak hareketleri görerek rahatlıkla yapabilirsiniz.

Gelen aramalar: plaj vücudu,plaj vücudu programı,beach vücut,plaj vücudu için program,vücut geliştirme nasıl yapılır


28 June 2013 Saat : 1:13

Plaj Vücudu Yapmak İçin Program | Vücut Ağırlığı Hareketleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz


 Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar