E-Kitap Nasıl, Nereden İndirilir?


e kitap E Kitap Nasıl, Nereden İndirilir?Bilgisayarımıza e-kitap indirmek için aslında birçok yöntem ve birçok site var. Bu çok spesifik bir soru olmadığından “şuradan yapılır” şeklinde net bir cevabı da yok. Ancak e-kitapları nasıl arayacağınız, nerelere bakacağınız tabiki önemli.

Diyelim ki herhangi bir konuda eğitim kitabı arıyorsunuz. Aslında bunun için dünyanın en büyük e-kitap internet sitelerinden birisi Amazon.com’dur. Tabiki buradaki e-kitaplar ücretlidir.


Ücretsiz PDFler, e-kitaplar bulabileceğiniz yerler de var. Burada dikkat edilmesi gereken bir sınır var. Bu sınır, ücretsiz PDF e-kitabın legal olup olmamasıdır. Bu nedenle güvenlikli sitelerden indirilmesi tavsiye edilir.

İngilizce kaynaklardan çok fazla ücretsiz e-kitap bulmanız mümkün. İnternette tabiki birçok Türkçe kaynak da bulunmaktadır. Aşağıdaki örnek kaynaklardan ücretli ve ücretsiz e-kitap bulabilir, indirebilirsiniz.

e kitap siteleri E Kitap Nasıl, Nereden İndirilir?

Gelen aramalar: e kitap nasıl indirilir,internetten kitap nasıl indirilir,pdf şeklinde kitap nasıl indiririm,pdf kitap nerden indirbilirim,pdf nerden indirilir,pdf kitaplari nerden indirebilirim,pdf kitap indirmek istiyorum nereden indirmeliyim,kitapları ücretsiz nasıl indirebilirim,kitap nereden indirilir,kaynak kitap nasıl indirilir


9 August 2013 Saat : 2:31

E-Kitap Nasıl, Nereden İndirilir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz


 Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar