E-Kitap Nasıl, Nereden İndirilir?


e kitap E Kitap Nasıl, Nereden İndirilir?Bilgisayarımıza e-kitap indirmek için aslında birçok yöntem ve birçok site var. Bu çok spesifik bir soru olmadığından “şuradan yapılır” şeklinde net bir cevabı da yok. Ancak e-kitapları nasıl arayacağınız, nerelere bakacağınız tabiki önemli.

Diyelim ki herhangi bir konuda eğitim kitabı arıyorsunuz. Aslında bunun için dünyanın en büyük e-kitap internet sitelerinden birisi Amazon.com’dur. Tabiki buradaki e-kitaplar ücretlidir.


Ücretsiz PDFler, e-kitaplar bulabileceğiniz yerler de var. Burada dikkat edilmesi gereken bir sınır var. Bu sınır, ücretsiz PDF e-kitabın legal olup olmamasıdır. Bu nedenle güvenlikli sitelerden indirilmesi tavsiye edilir.

İngilizce kaynaklardan çok fazla ücretsiz e-kitap bulmanız mümkün. İnternette tabiki birçok Türkçe kaynak da bulunmaktadır. Aşağıdaki örnek kaynaklardan ücretli ve ücretsiz e-kitap bulabilir, indirebilirsiniz.

e kitap siteleri E Kitap Nasıl, Nereden İndirilir?

Gelen aramalar: e kitap nasıl indirilir,d&r e kitap nasıl indirilir,e-kitap nasıl indirilir,nerden kitap indirebilirim,mp 4 için e kitap nasıl indirilir,nasıl kitap indiririm,aöf işletme e kitaplarını nasıl indirebilirim,nereden pdf indirilir,pdf kitap nerden indirşlir,pdf nereden indirilir


9 August 2013 Saat : 2:31

E-Kitap Nasıl, Nereden İndirilir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz


 Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar